Pierwszy raz?

Podobno pierwszy raz zawsze boli. Jeśli jednak właśnie odkryłeś 1Enduro, nie masz się czym martwić, bo przygotowałem dla Ciebie ten oto przewodnik po najpopularniejszych artykułach.

Gdzie trafiłeś?

One Enduro to niezależny blog poświęcony tematyce MTB. Znajdziesz tu wysokiej jakości testy i poradniki sprzętowe, artykuły o najnowszych trendach i nowinkach, opisy najfajniejszych miejscówek i wskazówki dotyczące techniki jazdy.

Artykuły są mocno subiektywne i reprezentują zdanie autora. Staram się jednak do poruszanych tematów podchodzić kompleksowo i łączyć informacje z wielu źródeł.

Nowe artykuły pojawiają się przynajmniej raz w tygodniu, zazwyczaj w poniedziałek/czwartek. Żeby nie przegapić publikacji, najlepiej polubić stronę 1Enduro na Facebooku (poza informacjami o nowych wpisach znajdziesz tam też dużo „luźnych” nowinek ze światka enduro), obserwować Instagrama, a zwłaszcza zapisać się do bogatego w unikalne treści newslettera.

Trochę więcej informacji znajdziesz na stronie o blogu.


Co warto przeczytać?

Poniżej znajdziesz „spis treści” wybranych artykułów, które cieszą się największą popularnością i uznaniem czytelników – może i Tobie się spodobają:

Jaki rower kupić? Na co zwrócić uwagę?

Geometria i rozmiar ramy

Co jest teraz na czasie? Nowinki i trendy

Kupowanie roweru używanego

Kupowanie roweru nowego

Gdzie jeździć?

Technika jazdy

Porady serwisowe i tuning roweru

Porady związane z przygotowaniem do jazdy

Zawody enduro


A jeśli w ogóle nie chce Ci się czytać, zawsze możesz zamówić naklejki, nakleić je na rower i pójść pojeździć! :)

Top