Menu
Menu Szukaj

Współpraca

 


1Enduro to medium dla marek rozumiejących znaczenie zaangażowania odbiorcy poprzez autorskie treści najwyższej jakości.


diamond

Starannie opracowane, subiektywne i skupione na ciekawostkach teksty oraz wysokiej jakości zdjęcia nadają Twoim produktom twarz i opowiadają o nich wciągającą historię. Komunikaty prasowe i suche fakty zostawiam innym!

megaphone

Blog jest dla czytelnika rzetelnym źródłem informacji o Twoich produktach, do którego może się łatwo odnieść. Forma bloga gwarantuje bezpośredni kontakt – czy to w mailach, czy na szlaku, czytelnik dostaje informacje z pierwszej ręki.


1Enduro nie ma „grupy docelowej” – ma grupę świetnych czytelników!


like-2

Ponad 40% odbiorców to stali czytelnicy, którzy zdążyli już zbudować sobie zaufanie do moich opinii. Angażują się oni w życie bloga, komentują, dyskutują i polecają znajomym.

user-4

Artykuły trafiają do konkretnej osoby – entuzjasty ambitnego MTB, w wieku 25-44 lat. Więcej o moich czytelnikach dowiesz się z wyników ankiety.


1Enduro to łatwy dostęp do Twoich materiałów – na zawsze.


worldwide-1

Jestem wszędzie tam, gdzie moi czytelnicy – na Facebooku, Instagramie, największych forach internetowych i najlepszych imprezach rowerowych.

Artykuły są zoptymalizowane pod kątem SEO – dzięki czołowym pozycjom w Google, nawet osoby nie znające 1Enduro łatwo trafią na przygotowane dla Ciebie treści.

unlocked-2

Twoje publikacje będą dostępne bez ograniczeń, za darmo i bez wycieczek do kiosku – zostaną na blogu i będą promować Twoją markę dożywotnio.

 


Efekt:

Opiniotwórcza i angażująca treść, którą odbiorcy CHCĄ czytać, bo wiedzą, że mogą z niej wynieść wartościową wiedzę, i której mogą zaufać w decyzjach zakupowych.


Statystyki bloga

Kwiecień 2021

Ciekawie na przestrzeni minionych pięciu lat zmieniły się nawyki czytelnicze. Dużo, ale to naprawdę dużo chętniej czytamy blogi, historie konkretnych ludzi, niż prasę, która w zasadzie z samego założenia powinna być tą ekspercką. W 2014 czytelnictwo prasy wynosiło 60%, a blogów 49%. W 2018 czytelnictwo prasy spadło do 40%, a blogów wzrosło do (!!!) 84%. Czytelnictwo portali internetowych powoli z roku na rok rośnie, w 2018 osiągając 82%,

MEDIA – roczna ankieta MTB-XC.PL


Social media

1Enduro Facebook

facebook.com/1enduro

14 000+ obserwujących

1Enduro Instagram

instagram.com/1enduro

7 700+ obserwujących

1Enduro YouTube

youtube.com/c/1enduro

600+ subskrypcji

 


We współpracy ze mną możesz liczyć na kreatywność i profesjonalizm. Jeśli nie masz pomysłu na kampanię, zaproponuję Ci indywidualne rozwiązanie korzystne dla wszystkich trzech stron: dla mnie, dla Ciebie i przede wszystkim dla czytelników.

Przykładowe formy współpracy, jakie do tej pory realizowałem:

W przypadku promocji w social media uwzględniam współpracę barterową, ale musisz wiedzieć, że publikacje na blogu przygotowuję wyłącznie za wynagrodzeniem. Cena artykułu to 1200 zł (faktura bez VAT).

Pamiętaj też, że to zaufanie ze strony czytelników decyduje o skuteczności reklamy na blogu, dlatego w przypadku testów czy relacji, nie będziesz miał wpływu na moją subiektywną ocenę. Otrzymasz jednak tekst do sprawdzenia pod kątem ew. błędów merytorycznych.

Wszystkie treści publikowane w ramach współpracy komercyjnej zawierają jasną dla czytelnika informację o tym fakcie.


Kontakt:

Michał Lalik
michal@1enduro.pl

michal-lalik-kontakt
Odpowiem w każdych warunkach!


 

Odwiedź mój profil na
Instagram Top