Menu
Menu Szukaj

Współpraca

 


1Enduro to medium dla marek rozumiejących znaczenie zaangażowania klienta poprzez autorskie treści najwyższej jakości.


diamond

Starannie opracowane, subiektywne i skupione na ciekawostkach teksty oraz wysokiej jakości zdjęcia, nadają Twoim produktom twarz i opowiadają o nich wciągającą historię. Komunikaty prasowe i suche fakty zostawiam innym!

megaphone

Blog jest dla czytelnika rzetelnym źródłem informacji o Twoich produktach, do którego może się łatwo odnieść. Forma bloga gwarantuje bezpośredni kontakt – czy w mailach, czy na szlaku, czytelnik dostaje informacje z pierwszej ręki.


1Enduro nie ma „grupy docelowej” – tylko grupę świetnych czytelników!


like-2

Ponad 60% odbiorców to „stali klienci”, którzy zdążyli już zbudować sobie zaufanie do moich opinii. Angażują się oni w życie bloga, komentują, dyskutują i polecają znajomym.

user-4

Artykuły trafiają do konkretnej osoby – entuzjasty ambitnego MTB, w wieku 25-44 lat. Więcej o moich czytelnikach dowiesz się z wyników ankiety.


1Enduro to łatwy dostęp do Twoich materiałów – na zawsze.


worldwide-1

Jestem wszędzie tam, gdzie moi czytelnicy – na Facebooku, Instagramie, największych forach internetowych i najlepszych imprezach rowerowych.

Artykuły są zoptymalizowane pod kątem SEO – dzięki czołowym pozycjom w Google, nawet osoby nie znające 1Enduro łatwo trafią na przygotowane dla Ciebie treści.

unlocked-2

Twoje publikacje będą dostępne bez ograniczeń, za darmo i bez wycieczek do kiosku – zostaną na blogu i będą promować Twoją markę dożywotnio.

 


Efekt:

Opiniotwórcza i angażująca treść, którą odbiorcy CHCĄ czytać, bo wiedzą, że mogą z niej wynieść wartościową wiedzę i której mogą zaufać w decyzjach zakupowych.


Statystyki bloga

Wrzesień 2018


Social media

1Enduro Facebook

facebook.com/1enduro

8600+ polubień

1Enduro Instagram

instagram.com/1enduro

4800+ obserwujących

1Enduro YouTube

youtube.com/c/1enduro

300+ subskrypcji

 


We współpracy ze mną możesz liczyć na kreatywność i profesjonalizm. Jeśli nie masz pomysłu na kampanię, zaproponuję Ci indywidualne rozwiązanie korzystne dla wszystkich trzech stron: dla mnie, dla Ciebie i przede wszystkim dla czytelników.

Przykładowe formy współpracy, jakie do tej pory realizowałem:

Uwzględniam współpracę barterową, ale musisz wiedzieć, że dedykowane publikacje na blogu przygotowuję wyłącznie za wynagrodzeniem. Cena wyjściowa artykułu to 1200 zł netto.

Pamiętaj też, że to zaufanie ze strony czytelników decyduje o skuteczności reklamy na blogu, dlatego w przypadku testów czy relacji, nie będziesz miał wpływu na moją subiektywną ocenę. Otrzymasz jednak tekst do sprawdzenia pod kątem ew. błędów merytorycznych.

Wszystkie treści publikowane w ramach współpracy komercyjnej zawierają jasną dla czytelnika informację o tym fakcie.


Kontakt:

Michał Lalik
michal@1enduro.pl

michal-lalik-kontakt

Odpowiem w każdych warunkach!


 

Odwiedź mój profil na
Instagram Top