Menu
Menu Szukaj

Plecakowe enduro [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

Mamy zwycięzcę! Waszym zadaniem było zaplanowanie 2-3 dniowej wycieczki w górach, z noclegami w schroniskach. Czyli eksploracja MTB w najczystszej postaci. Jeśli to nie jest dla Ciebie enduro, to nie wiem, co jest. W końcu większość z nas zaczynała od szlajania się na rowerze z plecakiem, jeszcze w czasach, kiedy enduro kojarzyło się z rykiem silników zakłócającym gody jeleni. 


Tu chciałbym bardzo podziękować Wam za odzew! Zadanie konkursowe było dość wymagające, bo nie wystarczyło udostępnić na Facebooku zdjęcia z kotkiem. Zamiast tego, jednym z kryteriów oceny był wkład pracy i jakość opisu. Bo przypomnę, że wygrał plan wycieczki, który najbardziej zachęcił mnie do jego zrealizowania. A ja jestem taki leniwy, że jak zobaczyłem gotowe mapki, gpx-y, zdjęcia, linki i inne bajery, to oczka od razu mi się zaświeciły na zbliżającego się tripa. Mam nadzieję, że z Tobą będzie podobnie!

Mój opis trasy przeczytasz oczywiście wkrótce na blogu, ale na razie przejdźmy do zwycięzcy, który zgarnia idealny do tułaczkowego enduro, 25-litrowy plecak Kross Crafter.

Kross Crafter 25l - konkurs

A zwycięzcą jest: Paweł Podgórski. Gratuluję!


Paweł prowadzi swoją stronę internetową i bloga TIME TO BIKE, gdzie regularnie dzieli się swoimi wycieczkami i wyprawami. To przez takich jak on, na 1Enduro nie ma opisów prawdziwych tras MTB, a jedynie enduro-burgery, czyli miejscówki szybkie do ogarnięcia, treściwe i bez kombinowania. Po prostu inni robią to lepiej.

Miło mi więc zaprosić Cię na stronę Pawła, na której opublikował on swoje zgłoszenie konkursowe (sprytnie to sobie wykombinował):

→ Eksploracja Beskidu Sądeckiego

No musisz przyznać – nie ma lipy.


Powiązane wpisy:

 

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
7 lat temu

czy jest szansa, że ładnie zbierzesz to w jeden długi wpis ;)

Przemek Wielicki
Przemek Wielicki
7 lat temu

Gratuluję zwycięzcy, czekam na opis i życzę udanej wyrypy!

Odwiedź mój profil na
Instagram Top