Menu
Menu Szukaj

Plebiscyt Enduro Awards 2015

1Enduro wskoczyło do trójki osób i podmiotów, które w tym roku najbardziej przyczyniły się do promocji i rozwoju polskiej sceny enduro – dzięki za nominacje!

Enduro Awards to nowa inicjatywa Rowerowego Podhala. Moment wybrali świetny, bo w tym roku cholernie dużo się działo: pierwsze singletracki z prawdziwego zdarzenia w Bielsku-Białej i Srebrnej Górze (i kolejne w przygotowaniu!), pierwsze Mistrzostwa Polski, pierwsze zawody w nowej formule on-sight (i przy okazji nowy organizator), ogólny wzrost jakości rywalizacji, czy wysyp pumptracków i boom na szkolenia techniki jazdy. To wszystko pokazuje, że sezon 2015 jest przełomowy dla polskiego enduro i pokrewnych odmian MTB.

Tym bardziej cieszy, że w Waszych oczach start mojego skromnego blożka wpisał się w ten krajobraz!

Tak uzasadnialiście swoje nominacje:

Świetny projekt, super strona. 1Enduro wypełnia niszę w polskim internetowym enduro. Jeśli chodzi o strony poświęcone MTB, to ta jest chyba jedyną w Polsce, gdzie artykuły są ciekawe i rzetelne i w dodatku w świetnej oprawie graficznej. Ten blog jest lepszy niż niejedna gazeta rowerowa… Treść przedstawiona w obiektywny sposób, bez mydlenia oczu i wychwalania konkretnych firm.

Mam tylko nadzieję, że to „internetowe enduro” to tylko taki skrót myślowy i nie przerzucacie się z eksploracji szlaków na czytanie i komentowanie bloga ;)


Już samo znalezienie się w Top3 razem z dwoma gigantami polskiego enduro – Enduro Trails i EMTB – to duży zaszczyt. To nie You Can Dance, żebym sępił o głosy, po prostu zagłosuj na finałową trójkę:

FINAŁOWE GŁOSOWANIE ENDURO AWARDS 2015

enduro-awards-2015
Fot. Marcin Bukowski, Rowerowe Podhale (również zdjęcie tytułowe)

 

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Speedy Bandito
Speedy Bandito
8 lat temu

Zagłosowałem. Ale nie powiem na kogo…

Kolega
Kolega
8 lat temu

Też zagłosowałem na najlepszy blog enduro jaki znam;)

Hob
Hob
8 lat temu

Ja na rowerze i idący słoń mamy wspólną cechę: nie umiemy podskoczyć. Niestety, ale internetowe enduro to jedyne enduro w moim zasięgu. Mój pech, Twoje szczęście :)

Łukasz Pezda
Łukasz Pezda
8 lat temu

Pół roku i już żebrolajki w konkursie blogowym ;)

Konstanty ,,Meta SX/V4,, Niedźwiedź
Konstanty ,,Meta SX/V4,, Niedźwiedź
8 lat temu

Michał, pozdrowienia ze szlaków na Ślęży! Głos oddany na jeden z nielicznych, niekomercyjnych portali, który trafia do mnie bezpośrednio.
Dzięki wielkie za cały Twój wkład w Nasze rodzime enduro.
Do zobaczenia na trasie!

Odwiedź mój profil na
Instagram Top